Kompleksowe odświeżenie witryny dla Limanowskiej Akcji Charytatywnej!

Od roku 2004 Stowarzyszenie Limanowska Akcja Charytatywna stale wykazuje się aktywnością działania. Wiele podjętych przez członków Stowarzyszenia inicjatyw pozwala na pomoc ludziom o niskim uposażeniu i dzieciom wymagającym długotrwałego kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Wyzwania projektowe

  • możliwość prowadzenia bloga
  • osobne sekcje dla komunikatów, wydarzeń, galerii zdjęć oraz sprawozdań Zarządu
  • "katalog" podopiecznych LACh
  • możliwość zamieszczania ogłoszeń typu: "sprzedam, oddam, wynajmę, zamienię"
  • odświeżenie i wektoryzacja logo stowarzyszenia

Po pierwsze zaczęliśmy od odświeżenia logo Limanowskiej Akcji Charytatywnej, przerysowaliśmy i przygotowaliśmy lekko zmienione logo LACh. Następnie opracowaliśmy projekt graficzny i wdrożyliśmy stronę internetową pod nowym adresem www.lach.limanowa.pl. Na stronie dominuje barwa żółta, główny kolor LACh. Przygotowaliśmy moduł „Podopieczni”, który pozwala na „katalogowanie” podopiecznych Limanowskiej Akcji Charytatywnej, dzięki czemu można podejrzeć każdego podopiecznego i dowiedzieć się więcej na temat jego choroby, problemu. Aktualności, galeria wydarzeń to system blogowy, ponadto istnieje możliwość zamieszczania komunikatów Zarządu LACh, które można zobaczyć w jednym z boxów na stronie głównej.

Limanowska Akcja Charytatywna jest już pod naszymi skrzydłami, będziemy odpowiadać za serwis, aktualizację strony www.lach.limanowa.pl.