eSklep Twoim dodatkowym kanałem sprzedaży!

E-handel z roku na rok rośnie, zakupy przez Internet stają się coraz bardziej popularne, a to ze względu na wygodę i bezpieczeństwo. Klient bez wychodzenia z domu ma dostęp do szerokiej oferty produktów różnych sprzedawców i producentów.

Specjalizujemy się w projektowaniu sklepów online, które tworzymy w oparciu o sprawdzone systemy internetowej sprzedaży.

Sklepy internetowe mają wiele zalet, przede wszystkim nie ma żadnych kolejek, a konsument w każdej chwili ma dostęp do wszystkich produktów i może sprawdzić opinie na ich temat. Sprzedawca oferując konkurencyjną cenę może sprzedawać swoje produkty na całym świecie. Chyba czas zastanowić się na uruchomieniem kolejnego kanału dystrybucji Twoich produktów – tym razem w Internecie.

Oprogramowanie dla sklepów internetowych

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o sprawdzone, stabilne i otwarte oprogramowanie: WooCommerce, PrestaShop oraz Magento. Systemy posiadają wsparcie technologiczne, są stale rozwijane, dzięki czemu nie mamy wątpliwości czy producent silnika sklepu za rok/dwa przestanie istnieć.

Sklepy internetowe posiadają wiele modułów, które w każdej chwili możemy zaimplementować m.in. zarządzanie magazynem, integracje z Allegro, płatności online, fakturowanie, newsletter, porównywarki cenowe.

W standardowej wersji mamy do dyspozycji oprogramowanie, dzięki, któremu wystawimy nieograniczone ilości produktów na sprzedaż. Utworzymy kategorie, warianty, nadamy cechy i atrybuty produktom, do tego utworzymy promocje, skonfigurujemy koszty wysyłki i wiele, wiele innych.