Z nami sprzedaż wszystko!

E-handel z roku na rok rośnie, zakupy przez Internet stają się coraz bardziej popularne, a to ze względu na wygodę i bezpieczeństwo. Klient bez wychodzenia z domu ma dostęp do szerokiej oferty produktów różnych sprzedawców i producentów. Specjalizujemy się w projektowaniu sklepów online, które tworzymy w oparciu o sprawdzone systemy internetowej sprzedaży.

Zalety sprzedaży internetowej

Sklepy internetowe mają wiele zalet, przede wszystkim nie ma żadnych kolejek, a konsument w każdej chwili ma dostęp do wszystkich produktów i może sprawdzić opinie na ich temat.

Sprzedawca oferując konkurencyjną cenę może sprzedawać swoje produkty na całym świecie.

Czas zastanowić się na uruchomieniem kolejnego kanału dystrybucji Twoich produktów - tym razem w Internecie. Jesteśmy do dyspozycji.

Otwarte oprogramowanie dla sklepów internetowych

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o sprawdzone, stabilne i otwarte oprogramowanie: PrestaShop, Magento oraz Gekosale.

Systemy posiadają wsparcie technologiczne, są stale rozwijane, dzięki czemu nie mamy wątpliwości czy producent silnika sklepu za rok/dwa przestanie istnieć.

Sklepy posiadają wiele modułów, m.in. zarządzanie magazynem, integracje z Allegro, porównywarkami cen, nieograniczone ilości produktów, kategorii, cech, CMS, multi-sklep, promocje, koszty wysyłki, płatności internetowe, zmiana walut, języka sklepu i wiele innych.

Zobacz ostatnio zrealizowane projekty

Marylomania

Rozbudowana strona internetowa poświęcona w całości artystycznej twórczości Maryli Rodowicz.

zobacz projekt

Mariage

Sklep internetowy dla Salonu Sukni Ślubnych & Atelier Krawieckiego "Mariage" z samego centrum Limanowej.

zobacz projekt

DEJW

Strona internetowa dla firmy DEJW - ogólnopolskiego producenta systemów i urządzeń parkingowych.

zobacz projekt

Fabryka Zdrowia

Strona internetowa dla producenta aparatów oraz poduszek masujących - Fabryka Zdrowia z Bielska-Białej.

zobacz projekt

W czym możemy Ci pomóc?

Zadzwoń, napisz wiadomość. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i nieszablonowe pomysły. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Imię / Firma

Adres email

Telefon

Adres

Temat