Witaj, miło nam, że tutaj jesteś

Nazywamy się NET-FACTORY i od lat tworzymy na potrzeby Internetu z wykorzystaniem najnowszych technologii. W naszym Internetowym Przedsiębiorstwie Produkcyjnym wykonujemy strony, sklepy internetowe, portale www, prowadzimy kampanie reklamowe oraz pomagamy naszym klientom budować pozytywny wizerunek ich marek.

Agencja Kreatywna Net-Factory - czyli tak naprawdę co?

Jesteśmy agencją kreatywną, której głównym zadaniem jest budowanie internetowego wizerunku i pozytywnego odbioru marki naszych klientów, z którymi budujemy długofalowe relacje. Umiemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, wiemy jak dopasować nasze usługi do Waszych potrzeb z maksymalną korzyścią dla obu stron.

Łączymy tradycyjne formy z nowoczesnymi technologiami. Inwestujemy w wiedzę, którą wykorzystujemy w procesie kreacji projektów internetowych. Nie boimy się wyzwań i stale wypływamy na głębokie wody!

Co robimy i w czym naprawdę jesteśmy dobrzy?

Responsywne strony www

Projektujemy i wdrażamy wysoce użyteczne strony internetowe, które charakteryzują się atrakcyjnym wykonaniem.

dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Projektujemy i wdrażamy sklepy w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Realizujemy sklepy online, wdrażamy e-commerce z rozmaitych branż.

dowiedz się więcej

Reklama w Internecie

Analizując potrzeby klienta, dobieramy i realizujemy odpowiednią strategię, dzięki której Twoja marka ma szansę wyróżnić się i wybić z tłumu.

dowiedz się więcej

Trochę liczb i statystyk związanych z naszą firmą

8 lat

doświadczenia w branży kreatywnej

Ponad 150

zadowolonych klientów

Przeszło 430

Gigabajtów danych na naszych dyskach

+500

lubię to na naszym profilu

Ale to nie koniec!

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją życia, więc czy można przestać? Nie!

Każdemu projektowi poświęcamy się w 100%. Ponadto dokładamy wszelkich starań by nasze witryny były maksymalnie dobre w ramach przyjętego budżetu.

Co mówią o Net-Factory nasi klienci?

Firma dba o wizerunek Kwiaciarni MAJA w sieci, zarządza stronami internetowymi, prowadzi profile w portalach społecznościowych. Pracownicy są dyspozycjni, kreatywni i dbają o najmniejsze szczegóły. Nie widzę lepszej agencji na rynku jak NET-FACTORY.

Kwiaciarnia MAJA / Andrzej Guzik

Firma prowadzi redakcję oficjalnego serwisu naszego klubu. Każde wydarzenie w którym nasi karatecy biorą udział jest szeroko relacjonowane na stronie internetowej, na portalach Facebook, Google+ oraz Instagram. Jestem pod wrażeniem!

LKKK / Prezes Zarządu Edward Goliński

Pracownicy NET-FACTORY zaprojektowali nową stronę dla mojej firmy, a także wdrożyli sklep internetowy na potrzeby sprzedaży sprzętu ortopedycznego online. Cenię sobie dobry kontakt z firmą a także całkowite oddanie realizacji mojego projektu. Na pewno będziemy jeszcze razem współpracować.

MEGAMED / Grzegorz Rudek

NET-FACTORY dba o moją stronę internetową, aktualizuje galerie oraz dodaje nowości i promocje. Odkąd powierzyłem obsługę profilu mojego salonu na Facebooku pracownikom NET-FACTORY "lajki" przybywają każdego dnia a popularność Hair-Obsession rośnie!

Hair-Obsession / Czesław Toporkiewicz

Zobacz ostatnio zrealizowane projekty

Marylomania

Rozbudowana strona internetowa poświęcona w całości artystycznej twórczości Maryli Rodowicz.

zobacz projekt

Mariage

Sklep internetowy dla Salonu Sukni Ślubnych & Atelier Krawieckiego "Mariage" z samego centrum Limanowej.

zobacz projekt

DEJW

Strona internetowa dla firmy DEJW - ogólnopolskiego producenta systemów i urządzeń parkingowych.

zobacz projekt

Fabryka Zdrowia

Strona internetowa dla producenta aparatów oraz poduszek masujących - Fabryka Zdrowia z Bielska-Białej.

zobacz projekt

W czym możemy Ci pomóc?

Zadzwoń, napisz wiadomość. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i nieszablonowe pomysły. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Imię / Firma

Adres email

Telefon

Adres

Temat