Net-Factory – Internetowe Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Firma z powodzeniem działa od 2014 roku, jednak większość naszych pracowników posiada co najmniej 10 letni staż pracy w branży kreatywnej. Łączymy tradycyjne formy z nowoczesnymi technologiami. Inwestujemy w wiedzę, którą wykorzystujemy w procesie kreacji projektów internetowych. Nie boimy się wyzwań i stale wypływamy na głębokie wody!

Wykonaliśmy ponad 250 realizacji, pracowaliśmy dla przeszło 150 klientów, z czego ponad 90% zostało naszymi stałymi klientami, z którymi staramy się budować długofalowe relacje biznesowe. 

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją życia, więc czy można przestać? Nie! Każdemu projektowi poświęcamy się w 100%. Ponadto dokładamy wszelkich starań by nasze witryny były maksymalnie dobre w ramach przyjętego budżetu.

Naszym głównym zadaniem jest budowanie internetowego wizerunku i pozytywnego odbioru marki naszych klientów. Umiemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, wiemy jak dopasować nasze usługi do Waszych potrzeb z maksymalną korzyścią dla obu stron.

Nasz priorytet to Kompleksowa Obsługa Klienta

Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów to dla nas priorytet, dlatego też jako jedni z nielicznych oferujemy całkowicie darmowy serwis dla wszystkich nowo wdrożonych przez nas witryn internetowych, a także darmowe pojedyncze aktualizacje treści strony. Niemożliwe? A jednak, zobacz nasze opinie i recenzje od klientów – przekonaj się, że warto powierzyć nam swoją internetową markę.