Wielopłaszczyznowa reklama w sieci

Jak wyróźnić się na tle konkurencji, dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż? Jak wykorzystać wszystkie możliwe kanały informacyjne by zwiększyć oglądalność a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż? Stworzymy profesjonalny wizerunek Twojej marki - zadbamy o obsługę Twojej firmy w Internecie.

Reklama w Internecie

Dzisiejszy powszechny dostęp do najnowszych technologii wymaga, aby Twoja firma była maksymalnie widoczna w internecie. Reklama w sieci w postaci banerów nie wystarcza, musisz wejść w interakcie z potencjalnym odbiorcą. Koniecznym jest kreowanie i dbanie o profesjonalny internetowy wizerunek firmy.

Promuj swój biznes na wielu płaszczyznach przy pomocy doświadczonych specjalistów z zakresu reklamy w sieci. Zapraszamy do współpracy.

Pozycjonowanie, AdWords

Znamy się na pozycjonowaniu i wiemy skąd bierze się Twoja wysoka/niska pozycja w wyszukiwarce Google. Równoległe do pozycjonowania przygotujemy i będziemy zarządzać kampanią reklamową w Google - AdWords. Wykorzystując linki sponsorowane masz możliwość błyskawicznego dotarcia do nowych klientów.

Nie trać więcej klientów, zleć obsługę Twojego internetowego wizerunku naszej firmie.

„Uczyń klienta bohaterem twojej historii” – Ann Handley

Twoja firma na Facebooku

Facebook - jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych - jest idealnym narzędziem do promowania Twojej firmy na Facebooku, ponieważ daje możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Przygotujemy grafikę i unikalną treść na Twoją stronę na Facebooku, opracujemy i przeprowadzimy konkursy, a także będziemy prowadzić komunikację z klientami. Powierz nam to zadanie.

Ile to kosztuje?

Zobacz ostatnio zrealizowane projekty

Marylomania

Rozbudowana strona internetowa poświęcona w całości artystycznej twórczości Maryli Rodowicz.

zobacz projekt

Mariage

Sklep internetowy dla Salonu Sukni Ślubnych & Atelier Krawieckiego "Mariage" z samego centrum Limanowej.

zobacz projekt

DEJW

Strona internetowa dla firmy DEJW - ogólnopolskiego producenta systemów i urządzeń parkingowych.

zobacz projekt

Fabryka Zdrowia

Strona internetowa dla producenta aparatów oraz poduszek masujących - Fabryka Zdrowia z Bielska-Białej.

zobacz projekt

W czym możemy Ci pomóc?

Zadzwoń, napisz wiadomość. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i nieszablonowe pomysły. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Imię / Firma

Adres email

Telefon

Adres

Temat