Strona internetowa Twoją e-wizytówką

Strona internetowa to obecnie najważniejsze narzędzie promocji Twojej marki. Witryna internetowa to dodatkowy pracownik Twojej firmy, który jest dostępny 24 godziny na dobę, dlatego tak ważne jest by strona www zawierała wszelkie informacje związane z działalnością firmy i oferowanych przez nią usług.

Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla firm z różnych branż oraz instytucji. Tworzymy strony w oparciu nieszablonowe pomysły, które wyróżniają się w sieci i wpadają w oko. W projekcie uwzględniamy i staramy się wyróżnić mocne strony firmy, aby potencjalny klient już po kilku sekundach wizyty na stronie wiedział z kim ma do czynienia, co firma oferuje i jak może się z nią skontaktować.

Responsywne strony internetowe – RWD

Statystyki jasno wskazują, że coraz więcej osób szuka informacji, produktów i usług za pomocą smartfona, telefonu czy też tabletu. Liczby rosną z miesiąca na miesiąc. Strony oparte o RWD stają się koniecznością.

Responsywna strona poprawnie wyświetla się zarówno na komputerze, laptopie, tablecie i telefonie. Jest czytelna i przyjazna użytkownikowi.

Zainteresowany stroną www dostosowaną do urządzeń mobilnych? Nie ma problemu – znamy się na tym!

WordPress: otwarte oprogramowanie CMS

Choć w pierwotnym zamiarze WordPress miał być tylko platformą do blogowania, bardzo szybką stał się jednym z najpopularniejszych systemów CMS, w oparciu o którego możemy stworzyć strony www o różnym charakterze.

System jest otwarty, posiada ogromne zaplecze wtyczek i modułów. Dzięki odpowiedniej konfiguracji WP możemy przygotować blogi, portale, serwisy klubowe czy proste strony firmowe.

WordPress przed nami nie ma żadnych tajemnic, znamy go „od podszewki” i zrobimy z nim co tylko zechcesz.