Tworzenie stron internetowych

Naszą główną domeną jest projektowanie stron internetowych w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania. Analizując rynek, konkurencję klienta oraz wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w branży jesteśmy w stanie zapewnić w stu procentach wykonanie celów i założeń.

Po pierwsze wizerunek

Strona internetowa to obecnie najważniejsze narzędzie promocji Twojej marki. Dobrze stworzona witryna powinna zawierać wszelkie informacje związane z działalnością firmy i oferowanych przez nią usług. Ponadto profesjonalna strona www podnosi rangę firmy i wyróżnia ją na tle konkurencji.

Jak długo jeszcze będziesz tracił potencjalnych klientów z powodu nieatrakcyjnej strony internetowej?

Zadbaj o profesjonalny wizerunek Twojej firmy już teraz.

Technologia i wysoka jakość

Pracując przy Twoim projekcie wykorzystujemy najnowsze technologie.

Projektowane strony www wychodzące z Net-Factory są stabilne, zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i responsywne.

W naszym słowniku nie ma pojęcia "nie da się zrobić", ponieważ posiadamy wiedzę i doświadczenie, których nie zawahamy się użyć przy realizacji Twojego projektu.

Firmowa strona internetowa?

Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla instytucji oraz firm z różnych branż, które stają się internetowymi wizytówkami.

Tworzymy strony w oparciu nieszablonowe pomysły, które wyróżniają się w sieci i wpadają w oko.

W projekcie uwzględniamy i staramy się wyróżnić mocne strony firmy, aby potencjalny klient już po kilku sekundach wizyty na stronie wiedział z kim ma do czynienia, co firma oferuje i jak może się z nią skontaktować.

Responsywna strona internetowa

Statystyki jasno wskazują, że coraz więcej osób szuka informacji, produktów i usług za pomocą smartfona, telefonu czy też tabletu. Liczby rosną z miesiąca na miesiąc. Strony oparte o RWD stają się koniecznością.

Responsywna strona poprawnie wyświetla się zarówno na komputerze, laptopie, tablecie i telefonie. Jest czytelna i przyjazna użytkownikowi.

Zainteresowany stroną www dostosowaną do urządzeń mobilnych? Nie ma problemu - znamy się na tym!

Wordpress: otwarte oprogramowanie CMS

Choć w pierwotnym zamiarze WordPress miał być tylko platformą do blogowania, bardzo szybką stał się jednym z najpopularniejszych systemów CMS, w oparciu o którego możemy stworzyć strony www o różnym charakterze.

System jest otwarty, posiada ogromne zaplecze wtyczek i modułów. Dzięki odpowiedniej konfiguracji WP możemy przygotować blogi, portale, serwisy klubowe czy proste strony firmowe.

Wordpress przed nami nie ma żadnych tajemnic i znamy go "od podszewki".

Landing page

Landing page to jedna z najskuteczniejszych form promocji produktu lub usługi. Strony www o tym charakterze mają konkretne zadanie do wykonania, np. pozyskać sybskrybentów albo bezpośrednią sprzedaż. Dlatego też mają specyficzną budowę ukierunkowaną na wykonanie określonego celu, czyli: "call to action".

Znamy się na tym i wiemy jak zaprojektować landing page, aby wizyta klienta na stronie zakończyła się Twoim sukcesem!

Zobacz ostatnio zrealizowane projekty

Marylomania

Rozbudowana strona internetowa poświęcona w całości artystycznej twórczości Maryli Rodowicz.

zobacz projekt

Mariage

Sklep internetowy dla Salonu Sukni Ślubnych & Atelier Krawieckiego "Mariage" z samego centrum Limanowej.

zobacz projekt

DEJW

Strona internetowa dla firmy DEJW - ogólnopolskiego producenta systemów i urządzeń parkingowych.

zobacz projekt

Fabryka Zdrowia

Strona internetowa dla producenta aparatów oraz poduszek masujących - Fabryka Zdrowia z Bielska-Białej.

zobacz projekt

W czym możemy Ci pomóc?

Zadzwoń, napisz wiadomość. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i nieszablonowe pomysły. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Imię / Firma

Adres email

Telefon

Adres

Temat