Od początku działalności naszym priorytetem jest obsługa klienta, którą staramy się wykonywać na 100% swoich możliwości. Jeśli można ją jakoś zmierzyć to 25 pozytywnych opinii 5/5 na Facebooku jest w pewnym sensie dobrym punktem odniesienia. Ale jak to wygląda w praktyce? Co otrzymują nasi klienci, na co mogą liczyć z naszej strony?

Obsługa techniczna dla klientów Net-Factory

W każdej wycenie strony internetowej informujemy, że po zakończeniu prac nad projektem oferujemy obsługę techniczną, w ramach której dokonujemy comiesięcznego przeglądu oprogramowania CMS oraz zainstalowanych modułów, jeśli trzeba wykonujemy aktualizacje do najnowszych wersji. W pewnym sensie jest to „praca w tle”, której zewnętrznie nie widać, ale od regularnych aktualizacji wdrożonego oprogramowania zależy bezpieczeństwo strony internetowej. Ponadto sporadyczne drobne aktualizacje treści na stronie również wykonujemy w ramach naszego serwisu.

O ile comiesięczne przegląd oprogramowania wykonujemy zawsze z końcem danego miesiąca, to drobne aktualizacje treści na stronie wykonujemy do kilku godzin od otrzymania wiadomości e-mail. W Net-Factory nie ma miejsca na zbyt długie oczekiwanie, ponieważ (powtórzę się) sprawy związane z obsługą klientów to dla nas priorytet.

Ile to kosztuje? Tylko 0 zł

Jeśli nie jesteś naszym klientem to pewnie zastanawiasz się dlaczego 0 zł, dlaczego nie ma opłat i „na pewno musi być jakiś haczyk”. Otóż nie ma żadnego haczyka i obie te usługi są w pełni darmowe, ponieważ jest to „coś” co nas wyróżnia, w pewnym sensie jest to nasza wartość dodana dla klienta, którzy zawsze mogą na nas liczyć i wiedzą, że każda sprawa zostanie załatwiona szybko i profesjonalnie.

Obsługa premium

Oczywiście podstawową w pełni darmową obsługę techniczną oferujemy również w wersji Premium, która wyceniana jest indywidualnie w zależności od wymagań i potrzeb związanych z konkretną witryną internetową. Innej obsługi będzie potrzebować oblegany sklep internetowy, a zupełnie innej serwis klubu sportowego.

Często aktualizujesz stronę, galerię zdjęć, masz dość pilnowania aktualnej wersji CMS? Nie masz na to zwyczajnie czasu i chęci? Powierz nam to zadanie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.