W ostatnich tygodniach pomiędzy projektami dla naszych stałych i nowych klientów intensywnie pracowaliśmy dla Limanowskiej Telewizji TV28.pl. Do zakresu naszych prac należało odświeżenie warstwy wizualnej, a także zoptymalizowanie strony tv28.pl pod kątem wyświetlania na urządzeniach przenośnych.

Odświeżenie portalu regionalnego tv28.pl

Naszą pracę rozpoczęliśmy od opracowania nowego logo tv28.pl, zaprojektowania materiałów reklamowych do druku oraz na fanpage telewizji tv28.pl.

Strona regionalnej telewizji to autorski CMS, który został opracowany prawie 10 lat temu, ale pod względem funkcjonalnym nie zmieniliśmy zbyt wiele.

Zaczęliśmy od podpięcia Bootstrapa, który pozwolił nam okiełznać wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych. Następnie linijka za linijką, blok za blokiem w motywie tworzyliśmy podwaliny pod aktualny motyw graficzny portalu tv28.pl. Zmieniło się naprawdę wiele, uporządkowaliśmy sekcje na stronie głównej, odświeżyliśmy widok stron archiwalnych, kartę pojedynczego wpisu, zoptymalizowaliśmy lokalizację banerów reklamowych, ale najważniejsza zmiana na plus to poprawne wyświetlanie strony na urządzeniach przenośnych, ponieważ większość odwiedzin (60-70%) generuje ruch z mobile.

TV28 przed i po

Efekty pracy możecie zobaczyć na www.tv28.pl.