Witajcie! Dziś z samego rana opowiem Wam o naszych planach na nadchodzący rok, ale słowem wstępu nawiąże do 2017 roku, który był dla nas niezwykły.

Po pierwsze podwoiliśmy liczbę klientów i to napawa nas dumą! Po drugie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zleceń, w tym kilkanaście naprawdę ciekawych projektów wymagających fachowej i gruntownej wiedzy nie tylko z zakresu projektowania, ale także e-commerce, e-marketingu czy SEO/SEM. Po trzecie witryny, serwisy, portale utrzymywane na serwerze i obsługiwane przez nas urosły o ponad 50%! W 2016 roku wszystkie witryny odwiedziło 150 650 UU, którzy wygenerowali 605 050 odsłon, natomiast w ubiegłym roku strony odwiedziło 356 715 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali (uwaga!) 1 212 218 odsłon!

Jakie plany na 2018 rok?

Rozwój firmy. Nowi klienci, nowe projekty i zlecenia – jest to sprawa oczywista i najważniejsza. Priorytetem również będzie utrzymanie bardzo wysokiego poziomu obsługi klienta. W 2018 roku nadal będzie świadczyć całkowicie darmowy serwis dla wszystkich klientów, w ramach którego oferujemy drobne aktualizacje treści oraz aktualizacje oprogramowania CMS i wdrożonych modułów, strony mają prawidłowo funkcjonować i to zadanie należy do nas!

Blog – będzie dla nas internetowym wyzwaniem. Kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów będzie systematyczność i regularność publikowania wpisów, które będą tematycznie związane z projektowaniem, prowadzeniem biznesu, branżą, pojawi się również „co nie co” o naszych najlepszych klientach i wydarzeniach firmowych.

WP-LAB – Internetowe Laboratorium WordPressa. Już niebawem rusza nasz projekt związany z WP. Znajdziecie tam porady, tutoriale, darmowe materiały, a także produkty premium. Wszystko co związane z WP będzie na WP-LAB!

Inne. Postaramy się bardziej przyłożyć do zarządzania naszą firmową stroną na Facebooku, a także rozpoczniemy prace nad platformą BOK dla naszych klientów, aby jeszcze bardziej usprawnić i ulepszyć obsługę klienta, ale tak naprawdę czas pokaże czy po drodze nie wyjdzie jeszcze coś ciekawszego 😉