Pot, łzy, emocjonujące walki – tak było na I Limanowskiej Lidze Karate Kyokushin!

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza edycja Limanowskiej Ligi Karate Kyokushin IKO Nakamura dla dzieci i młodzieży trenującej we wszystkich sekcjach Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. W zawodach wzięło udział ponad 100 karateków. Najmłodszy zawodnik miał 4 lata!

9 czerwca w limanowskiej szkole nie zabrakło potu, łez i pięknych walk. Zawodnicy dostarczyli rodzicom wiele radości, a kibicom niesamowitym emocji! Byliśmy świadkami wielu zaciętych pojedynków i nokautów!

Dlaczego o tym piszemy, ponieważ od kilku lat aktywnie wspieramy rozwój limanowskiego kyokushin, poprzez prowadzenie serwisu www.karate.limanowa.pl, angażowanie kibiców i sympatyków “Goliński Team” w mediach społecznościowych oraz pełną obsługę w zakresie marketingu internetowego oraz działań reklamowych. Tym razem zajęliśmy przygotowaniem plakatów, materiałów reklamowych, dyplomów i przede wszystkim kampanią informacyjną w mediach społecznościowych. Bez nakładu finansowego udało się uzyskać bardzo dobry ruch organiczny, tj. kilka tysięcy wyświetleń pod wpisami na profilu społecznościowym, kilkanaście udostępnień oraz kilkaset reakcji na publikowane posty.

Obszerna relacja, materiał filmowy, galerie zdjęć z turnieju znajdziecie na obsługiwanej przez nas stronie klubu: https://www.karate.limanowa.pl/2018/06/i-limanowska-liga-karate-kyokushin-iko-nakamura-za-nami/ – gorąco zapraszamy do oglądania.

Wszystkim medalistom, wygranym i przegranym podczas I Limanowskiej Ligi Karate Kyokushin gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym turnieju!