Pod koniec sierpnia oddaliśmy do użytku stronę internetową dla Chaty pod Lasem z Poręby Wielkiej z okolic Myślenic – www.chatapodlasem.com.pl

Chata pod Lasem to idealne miejsce na urlop, weekend; odpoczynek w scenerii Beskidu Wyspowego, z dala od miejskiego zgiełku, z domową kuchnią w otoczeniu lasu. Właściciele agroturystyki zapraszają i oferują wiele atrakcji oraz możliwości relaksu, także aktywnego wydpoczynku w okolicy.

Zakres prac dla Chaty pod Lasem

Zaprojektowaliśmy przejrzystą stronę główną, na której dominuje biel, szarość, a wszystko dopełnia mocny chabrowy kolor, który idealnie oddaje charakter obiektu.

Następnie przygotowaliśmy system rezerwacyjny, dzięki, któremu goście mają możliwość rezerwacji pobytu w Chacie pod Lasem oraz zapłacenia za pobyt przy pomocy płatności online „PayU”.

Witryna chatapodlasem.com.pl posiada takie funkcjonalności:

  • możliwość edycji, dodawania nowych obiektów
  • wdrożone szybkie płatności PayU
  • możliwość składania rezerwacji pobytu
  • kupony rabatowe
  • katalog atrakcji w Chacie pod Lasem oraz w okolicy
  • możliwość edycji podstron statycznych z poziomu panelu CMS

Chata pod Lasem – agroturystyka nieopodal Myślenic

Dążyliśmy do maksymalnego skrócenia ścieżki rezerwacyjnej. Dlatego po wybraniu jednego z trzech dostępnych obiektów do zarezerowania, potencjalny gość przechodzi do podstrony „potwierdzenia zamówienia”, następnie potwierdza zamówienie poprzez podanie swoich danych dot. rezerwacji (ilość osób, dane kontaktowe), po zatwierdzeniu tworzy się nowa rezerwacja w systemie, a klient zostaje przeniesiony do podstrony „zamówienie” gdzie wybiera metodę płatności i ma możliwość zapłaty online za złożone zamówienie.

Strona chatapodlasem.com.pl została przystosowany do RWD (Responsive Web Design) i poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Przy współpracy z kancelarią prawną posiada także pełną dokumentację w zakresie Regulaminu, Reklamacji itd. zgodnej z wymaganiami RODO.

Podsumowanie

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy zaawansowany system rezerwacji pobytu dopasowany do wymagań Klientki. Ponadto przygotowaliśmy konieczną dokumentację dotyczącą obsługiwania witryny i zarządzania rezerwacjami z poziomu panelu administratora.

Chcesz nam zlecić wykonanie podobnego systemu dla Twojego obiektu? Zapraszamy do kontaktu na biuro@net-factory.pl