To był dla nas naprawdę dobry rok w wymiarze biznesowym, jak również prywatnym. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zleceń, w tym wiele projektów naprawdę wymagały dużych nakładów sił i kolejnych rąk do pracy, ale udało się, kończymy 2017 rok z podniesioną głową, tym bardziej, że tak jak planowaliśmy dzisiaj oddajemy nową wersję naszej witryny firmowej.

Net-Factory 3.0 – czyli tak naprawdę co?

Zmieniło się naprawdę wiele. Po pierwsze odświeżyliśmy całą warstwę graficzną naszego serwisu, mamy nowe elementy, nową stylistykę. Po drugie kluczową sprawą było pozostawienie starej struktury linków i w 95% udało nam się to wykonać. Rozbudowaliśmy dział „Realizacje”, w którym na dzisiaj (30 grudnia) znajdziecie 10 ostatnio realizowanych projektów, kolejne będą przybywać już po Nowym Roku. Witryna posiada kilkanaście różnych widoków podstron, inaczej wyglądają podstrony z działu „Realizacje”, a jeszcze inaczej widok pojedynczego wpisu. Bez wodotrysków, bez fajerwerków – strona ma być przejrzysta, prosta i czytelna, ale również przykuwająca oko 😉

Jeśli czytasz ten wpis, to już wiesz, że postanowiliśmy ruszyć z firmowym blogiem. Co prawda mamy jeszcze kilka pomysłów jak i gdzie dystrybuować naszą wiedzę (nie wszystko będzie dostępne na naszym blogu), ale o tym dowiecie się już na początku roku w kolejnym wpisie.

Nawet nasze logo zostało lekko uszczuplone.

Odświeżone logo NF

Koniec roku to również czas podsumowań, o tak! Ten rok był naprawdę udany, dlatego też o krótkie podsumowanie naszych działań w 2017 roku pokusimy się w okolicach 3-4 stycznia, jak już ochłoniemy po Sylwestrze ;).

Oby kolejny rok był lepszy od tego który powoli mija!

Niech się spełnią świąteczne życzenia:
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
tego życzymy Wam w Nowym Roku.

Do siego roku!