Kolejne witryny internetowe ujrzały światło dzienne, kolejne zlecenia zostały przyjęte do realizacji. Początek roku, choć bardzo dynamiczny i napięty zdecydowanie na plus pod każdym względem.

Po pierwsze odświeżyliśmy całkowicie markę „Express-Line”, przygotowaliśmy nowy znak firmowy, szatę graficzną, a także rozbudowaliśmy strukturę strony, całość została spięta z profilem na Facebooku i tworzy spójny ekosystem marki „Express-Line”. Zapraszamy na stronę przewoźnika www.express-line.eu

Po drugie po prawie trzech latach nasz stały klient – trener personalny Marcin Kaptur zdecydował się na odświeżenie strony domowej www.marcinkaptur.pl. Do sprawy podeszliśmy priorytetowo z głową pełną kreatywnych pomysłów, czego wynikiem jest nowa wersja MK FIT COACH!

Po trzecie oddaliśmy do użytku nową, odświeżoną witrynę internetową dla firmy AlpinCroll. Opierając się na dwóch bazowych kolorach marki przygotowaliśmy całkowicie nową koncepcję strony internetowej, jest lepiej, zdecydowanie lepiej! Więcej o metamorfozie tutaj, natomiast strona online znajduje się na www.alpincroll.pl

Ponadto pracowaliśmy dla firmy FHU Kęska z Młynnego, dla której przygotowaliśmy bardzo prostą i czytelną firmową stronę. Nadal pracujemy nad kilkoma projektami, które rozpoczęliśmy z początkiem roku, ale o wynikach pracy dowiecie się już niebawem.

Tymczasem do następnego!