Koniec roku był dla nas bardzo intensywny! Zawarliśmy 3 umowy oraz rozpoczęliśmy współpracę z polską federacją, która reprezentuje w naszym kraju międzynarodową organizacje karate kyokushin: „International Karate Organization Nakamura„.

Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie, ale również ogromna motywacja do pracy by stworzyć coś naprawdę dobrego! Z wstępnych ustaleń już wiemy, że będziemy odpowiadać za całościową kreację wizerunku IKO Nakamura w Polsce, zaczynając od stworzenia znaku graficznego, zaprojektowania i wdrożenia oficjalnego wielojęzycznego serwisu internetowego, kończąc na działaniach marketingowych w social media.

Temat projektu oraz środowisko Karate Kyokushin w Polsce jest nam znane bardzo dobrze. Od prawie dekady zajmujemy się promocją Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate w sieci, rozwijamy klubowy serwis, prowadzimy relacje, obsługujemy profil w portalach Facebook, YouTube. Dlatego też, zrobimy wszystko by stanąć na wysokości zadania i zrealizować wielojęzyczny serwis dla federacji Kyokushin Karate w Polsce, który będzie nie tylko stroną informacyjną, ale przede wszystkim internetową wizytówką organizacji.

Już niebawem udostępnimy więcej informacji i pierwsze efekty współpracy. Na razie zostawiamy was z linkami: International Karate Organization Nakamura, Fanpage IKO Nakamura.

Do następnego!