Powoli zbliżamy się do ostatniego miesiąca w 2019 roku – roku w którym zrealizowaliśmy bardzo dużo projektów i rozpoczęliśmy współpracę z solidnymi partnerami biznesowymi. Ponadto nasza nowa usługa wp-lab bardzo dobrze się rozwija i notuje z miesiąca na miesiąc coraz lepsze wyniki. Ale po kolei.

Kilkanaście tygodni temu rozpoczęliśmy współpracę ze spółką N.O.W.I. dla której przygotowaliśmy witrynę internetową www.nowi.com.pl, w której sekretariat firmy ma możliwość zamieszczania realizowanych projektów i dodawania zdjęć/filmów z aktualnie prowadzonych prac budowlanych. Obecnie zarządzamy wszystkimi kanałami w mediach społecznościowych oraz wykonujemy wszelkie prace projektowe i serwisowe w obrębie strony internetowej.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą AMRECO, dla której odświeżyliśmy gruntownie stronę internetową www.amreco.pl i zadbaliśmy o wysokie pozycje na kluczowe frazy w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy strony internetowe dla firm z wielu branż. Poniżej prezentujemy linki do kilkunastu wybranych realizacji z ostatnich miesięcy:

Gdyby tego było mało w lipcu uruchomiliśmy na www.wp-lab.pl sprzedaż usług związanych stricte z WordPress oraz WooCommerce, zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych, czy też początkujących deweloperów WordPressa. I po pierwszych tygodniach możemy śmiało powiedzieć to była genialna decyzja, żeby wejść profesjonalnie w ten segment.

Na blogu wp-lab.pl pojawiają się krótkie tutoriale, wpisy, ciekawostki, ale również rozbudowane wpisy instruktażowe, a także materiały premium. Zapraszamy do lektury i odwiedzin bloga na www.wp-lab.pl – jeśli chcesz być na bieżąco obserwuj nasz fanpage – laboratorium.wp

Choć do końca roku mamy jeszcze kilka tygodni, w których jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem oddamy do użytku kilka kolejnych witryn, to już teraz możemy śmiało powiedzieć to był – to nadal jest bardzo dobry rok dla naszej firmy!