Tak jak zapowiadaliśmy z początkiem 2018 roku rozwój firmy, nowe projekty i zlecenia to sprawa priorytetowa, ale nie sądziliśmy, że pierwszy miesiąc będzie, aż tak dobrym okresem w Net-Factory!

Podjęliśmy współpracę z 7 nowymi klientami z przeróżnych branż (beauty, fitness, transport, usługi itd.). W głównej mierze są to projekty związane z opracowaniem i wdrożeniem witryn internetowych. Dla dwójki z nich będziemy przygotowywać odświeżenie starych i nieaktualnych stron.

Ponadto dla 3 stałych klientów już niebawem będziemy szykować nowe wersje stron internetowych, które wykonywaliśmy w 2013-2014 roku, czyli jak na Internet to w bardzo odległych czasach, kiedy nikt jeszcze zbytnio nie przywiązywał uwagi do responsywności.

Po pierwsze oddaliśmy do użytku witrynę internetową dla limanowskiej firmy ArtGardenwww.artgarden.design, po drugie po długich twórczych bojach ukończyliśmy internetowy katalog ofert dla marki Pokoje-w-Krakowie, a także odświeżyliśmy całkowicie witrynę ww.fit-joy.pl dla Klubu Fitness i Siłowni Fit&Joy z Podegrodzia. Nową stronę internetową oddaliśmy także dla Miejskiego Publicznego Przedszkola w Szczawnicy www.przedszkole.szczawnica.pl. Ostatnim projektem, który zszedł z taśmy produkcyjnej była oficjalna strona internetowa dla IKO Nakamura Poland.

Dzieje się i to dużo! Oczywiście o wynikach i efektach naszych projektowych prac dla nowych klientów dowiecie się już niebawem z tego miejsca. Do następnego!