Dokładnie! Już tylko kilka dni dzieli nas od Nowego 2019 Roku! A koniec roku to idealna okazja do podsumowań , rozliczeń i opracowywania planów na kolejne miesiące.

Z początkiem grudnia 2017 roku pojawił się pierwszy wpis na naszym firmowym blogu, a w między czasie strona przeszła gruntowne odświeżenie i została zbudowana na bazie naszego motywu NF w wersji 3.0. W trakcie 2018 roku wypuściliśmy kilka modyfikacji (większych i mniejszych), dlatego też w Nowy 2019 Rok wchodzimy z najnowszą wersją motywu NF 4.2.0.

Jakie zmiany zaszły na stronie internetowej Net-Factory?

Oprócz zmian czysto wizualnych, najwięcej pracy było „pod maską”, przede wszystkim zoptymalizowaliśmy stronę pod kątem szybkości. Jeszcze nie dawno całkowite wygenerowanie strony głównej trwało kilkanaście sekund, a strona ważyła kilka mega. Na dzień dzisiejszy w teście Page Speed Insights wypadamy całkiem, całkiem.

100/100 w Page Speed Insights – Desktop:

82/100 w Page Speed Insights – Mobile:

Ponadto na dniach zostanie opublikowana nowa wersja naszego modułu „Realizacje”, którego zadaniem będzie prezentacja zrealizowanych projektów, a tych z miesiąca na miesiąc przybywa!

Co nas czeka w pierwszym kwartale 2019 roku?

Po pierwsze dokończenie i opublikowanie projektów na którymi w ostatnich tygodniach pracujemy. Po drugie realizacja nowych projektów, dla Klientów, których pozyskaliśmy tuż przed Świętami! W międzyczasie będą pojawiać się nowe wpisy na blogu i w Internetowym Laboratorium WordPressa – wp-lab.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie zapraszamy do kontaktu, pisz na biuro@net-factory.pl!